- “CLIMATISEUR GREE 12000BTU - CHAUD / FROID INVERTER TROPICALISÉ” already exists in your wishlist
CLIMATISEUR TCL 18000BTU CHAUD / FROID
د.ت 2.179,000
Available in stock
Description
| Référence | CLIM-TCL-18000CF |
|---|---|
| Marque | TCL |
| Inverter | Non |
| Smart | Non |
| Mode | Chaud/ Froid |
| Classe Énergétique | A+ |
| Consommation d’énergie chaud/froid | 1180 W / 1132 W |
| Niveau sonore | 55 dBA |
| Dimensions | 777 x 250 x 205 mm |
| Puissance en mode refroidissement | 3520 W |
| Puissance en mode chauffage | 3670 W |
| Garantie | 3 ans |














Reviews
There are no reviews yet.