Compare“FRIGO FOCUS COMBINE 60CM / NOIR - 373L” has been added to the compare list
Description
| Référnce | FGBC-50W |
|---|---|
| Marque | AUXSTAR |
| Type de Pose | Pose Libre |
| Type | Une Porte |
| Système de Refroidissement | Autres |
| Inverter | Non |
| Classe Énergétique | A+ |
| Avec Distributeur | Non |
| Afficheur | Sans Afficheur |
| Ecran | Non |
| Volume Brut | 0 – 300 Litres |
| Nombre de portes | 1 porte |
| Poids | 13 kg |
| Dimensions | 47 x 47 x 50 cm |
| Couleur | Blanc |
| Garantie | 1 an |
Reviews (0)
Ratings
0.0
0 Product Ratings
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Review this product
Share your thoughts with other customers
Write a review
Be the first to review “MINI BAR AUXSTRAR – BLANC” Cancel reply












Reviews
There are no reviews yet.